Spaans dagblad verrast: 'Ancelotti had omwille van deze reden voorzien dat Hazard niét zou spelen in Supercup'

Manuel Gonzalez
Manuel Gonzalez
| 6 reacties
Spaans dagblad verrast: 'Ancelotti had omwille van deze reden voorzien dat Hazard niét zou spelen in Supercup'
Word fan van Real Madrid! 1571

Maken we ons té snel en té veel zorgen om Eden Hazard? De Rode Duivel bleef in de Europese Supercup aan de bank gekluisterd, maar daar kan een goede reden voor zijn.

Volgens AS verwacht Carlo Ancelotti dit seizoen héél véél van Eden Hazard. Al bleef de Rode Duivel gisteren negentig minuten op de bank zitten. 

Niet getreurd? Het Spaanse medium claimt te weten dat daar een goede reden voor is. Ancelotti is van mening dat de Supercup moest worden gespeeld door de spelers die vorig seizoen de Champions League hebben binnengehaald. 

Wel of géén zorgen?

En in dat parcours had Hazard zo goed als geen inbreng. Is het de waarheid of zijn het loze gedachten? De komende weken zullen duidelijkheid brengen. 
 

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Lees alles over het vrouwenvoetbal via www.vrouwenvoetbalkrant.be!

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

La Liga

Nieuwste reacties